Послуги спецтехніки

Підвищити оперативність виконання комплексу робіт по монтажу і установки антенно-фідерних опор (щогл, веж, контейнерів) дозволяє наявність власної спецтехніки – бурильної машини МРК-750А4 і автокрана КС 557 КР.

Бурильна машина МРК-750А4

burilka-MPK-750A4Бурильна машина МРК-750А4 виробництва ВАТ “Іенергомаш” призначена для буріння круглих свердловин для опор ліній електропередач в грунтах I – IV категорії по ГОСТ 17343-83 і в однорідних грунтах сезонного промерзання глибиною до 9 м.Тривалий досвід експлуатації показав їх високу надійність і простоту в експлуатації, що не дозволяє вважати МРК-750А4 морально застарілою.

 

 

Автокран КС 557 КР

Автокран КС 557 КР На бурильної машині встановлена ​​механічна роздавальна коробка з реверсом і запобіжною муфтою. Вона служить для перерозподілу відбирається від двигуна автомобіля потужності на силову передачу і гідропривід.

Управління бурильної машиною проводиться з щита управління розташованого з лівого боку машини. На щит управління виведені ручки від гідророзподільника, за допомогою яких здійснюється управління гідросистемою.

В робоче положення бурильна машина встановлюється за допомогою гідроциліндрів, що мають на кінці штока подпятники. За допомогою гідродомкратів є можливість забезпечити стійке положення машини при бурінні свердловин і установки щогли у вертикальне положення.

Бурильна машина оснащена покажчиком центру буріння, який використовується для наведення машини в транспортному положенні на позначку осі свердловини. При під’їзді машини на пікет, покажчик буріння виводиться вручну з-під балки рами машини і встановлюється вздовж осі машини (в робочому і транспортному положенні покажчик фіксується підпружиненим кулькою). Після такої установки машини покажчик вручну поворотом відводиться у вихідне (транспортне) положення під балку рами машини, тільки після цього може здійснюватися підйом щогли і буріння свердловини.