Продаж антенно-фідерного обладнання та аксесуарів

Spinner

Spinner в Україні

З 15.06.2009 по 18.06.2009 компанія Spinner відвідала Україну з робочим візитом. Відбулися спільні зустрічі керівництв компаній Spinner і «Арія» з представниками провідних операторів мобільного зв’язку України «Київстар Дж. Ес. Ем.»,«Білайн»,«Астеліт».

18.06.2009 у м. Полтава відбулася зустріч делегації німецької компанії в складі Зігфріда Беренса, Александера Кека і Філіпа Кочергінского з керівництвом нашого підприємства. Протягом дня німецькі партнери знайомилися з організацією та виробництвом компанії «Арія». У теплій дружній атмосфері обговорювалися перспективи розвитку взаємовигідного співробітництва, розширення бізнесу на ринку України, а також ділилися досвідом плідної роботи на ринку телекомунікацій.

delegaciyadelegaciya_2

У березні 2009 року ТОВ ВКК “АРІЯ” стала ексклюзивним представником в Україні компанії Spinner GmbH, всесвітньо відомого виробника телекомунікаційного устаткування і аксесуарів (сертифікат). Компанія Spinner GmbH починає свою історію з 1946 року і на сьогоднішній день має заслужену репутацію лідера в розробці і виробництві високоякісної продукції для телекомунікаційного ринку. Заводи компанії знаходяться в Німеччині, США, Китаї та Угорщині. Завдяки високій якості продукції, що випускається, Spinner GmbH завоювала ринок телекомунікаційних технологій по всьому світу, маючи представництва більш ніж в сорока країнах. Одним з найбільш розроблених напрямів діяльності для нашої компанії є поставка кабельно-провідникової продукції.Hansen

Hansen в Україні

У серпні 2009 року ТОВ ВКК “АРІЯ” стала ексклюзивним представником в Україні компанії Hansen, одного з найбільших виробників коаксіального кабелю і аксесуарів. Компанія Hansen була заснована в 1985 році і знаходиться в спеціальній економічній зоні Zhuhai (China). Високий рівень управління підприємством і якість продукції підтверджені міжнародними сертифікатами: ISO9002, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 і Державними нагородами Китаю. Вже більше десяти років Hansen спеціалізується на виробництві коаксіального кабелю і аксесуарів для телекомунікаційного ринку. Вся продукція Hansen проходить ретельний контроль якості на обладнанні Європейського та Американського виробництва. Будучи генеральним підрядником ЗАТ “Київстар GSM” з будівництва базових станцій стільникового зв’язку, ми підтверджуємо її високу якість, зручність при інсталяції і заявлені в технічній документації характеристики. Наші основні конкурентні переваги: ​​поставки здійснюються безпосередньо від виробника, без посередників – це, в свою чергу, дозволяє: здійснювати поставки в стислі терміни; реалізовувати максимально лояльну цінову політику по відношенню до замовника. індивідуальний підхід при роботі з замовниками проявляється в розробленої фахівцями компанії гнучкій системі оплати (з використанням ступінчастої відстрочки платежів, для постійних клієнтів – без передоплати).